بیانیه دانش آموزان در حمایت از قدس شریف

بیانیه دانش آموزان در حمایت از قدس شریف
اردیبهشت 31, 1399
410 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، بیانیه اعضای دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی استان خوزستان در آستانه روز جهانی قدس صادر شد. در […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، بیانیه اعضای دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی استان خوزستان در آستانه روز جهانی قدس صادر شد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَأُخْرَىٰ تُحِبُّونَهَا نَصْرٌ مِّنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِيبٌ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ
ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ﻫﺎی ﺩﻳﮕﺮی ﻛﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻳﺪ [ ﻭ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻋﻄﺎ ﻣﻰ ﻛﻨﺪ] ﻳﺎﺭی ﻭ ﭘﻴﺮﻭﺯی ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺍﺯ ﺳﻮی ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﻭ ﻣﺆﻣﻨﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﮋﺩﻩ ﺩﻩ.سوره (صف آیه ۱۳)
روز جهانی قدس نمایانگر اهمیت داشتن مسئله فلسطین برای امت اسلام است و چه قبیح و شرم آور است که برخی حکام مرتجع منطقه به دنبال عادی سازی روابط با رژیم کودک کش صهیونیستی این غده سرطانی هستند.
گرچه امسال ویروس منحوس کرونا ما را از شرکت در راهپیمایی روز قدس محروم کرده اما ۷۲ سال است که ویروس covid_1948 به جان ملت‌های مسلمان افتاده و موجب ناامنی منطقه شده است و قطعاً تا نابودی کامل کرونای منطقه وجوب مبارزه با آن از مسلمین ساقط نخواهد شد.
امسال که روز جهانی قدس مقارن است با ایام نکبت باید نشان دهیم که مسلمین هیچ گاه قبله اول خود را تسلیم حامیان و یاران داعش نخواهند کرد قطعا امت‌های اسلامی با وحدت خود آرزوی دیرینه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را برآورده خواهند کرد و بزودی فلسطین اشغالی را از لوث وجود اراذل و اوباشی چون نتانیاهو پاک خواهند کرد و درختان زیتون غصب شده را به صاحبان اصلی خود پس خواهند داد.
ما دانش آموزان عضو اتحادیه های انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان ضمن محکومیت شدید ۷۲ سال غارت و چپاول رژیم‌صهیونیستی خطاب به نوجوانان و جوانان فلسطینی می گوییم که ما نوجوانان و جوانان مسلمان ایرانی تا آزادی کامل خانه‌ هایتان یاور و پشتیبان شما خواهیم بود.
برچسب‌ها:, ,