جلسه نماینده دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان با معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

جلسه نماینده دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان با معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.
آبان 27, 1399
450 بازدید

به مناسبت افتتاحیه دومین اجلاسیه سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دختران قرارگاه استانی و در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان حضور یافته و با جناب آقای […]

به مناسبت افتتاحیه دومین اجلاسیه سیزدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دختران قرارگاه استانی و در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان حضور یافته و با جناب آقای رفیعی معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان و حجت الاسلام عرب مسئول اتحادیه استان دیدار نمودند.

در ابتدای جلسه تعدادی از دانش آموزان دغدغه ها و مطالبات خود را پیرامون مسائل دانش آموزای و دغدغه دانش آموزان حول محور برنامه شاد و مشکلات آن مطرح نمودند.

حجت الاسلام محمد عرب در این نشست از همکاری صمیمانه و همدلی بالای مدیر کل و معاونین ایشان با تشکل قدیمی و پر سابقه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تشکر نمود.

ایشان تاکید کرد که امروز در خدمت نماینده های دانش آموزان دختر مدارس استان خوزستان هستیم که نکات، دغدغه ها و مطالباتی در مورد نحوه آموزش مجازی، شبکه شاد، و… دارند، که بدون هیچ واسطه ای بنا دارند، با جنابعالی جهت پیگیری ایراد نمایند.

در ادامه جناب آقای رفیعی ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و تقدیر از دانش آموزان حاضر گفت: خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم و استقبال میکنم از این سبک مطالبات که نکات ظریف همراه با پیشنهاد گفته میشود.

ایشان در ادامه ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی افزودند: دانش آموزان انجمنی باید اهل درس باشند و درس را با تفکر بخوانند، نه اینکه صرفا دروس را حفظ کرده و برای امتحان بخوانند.

معاونت پرورشی اداره کل اموزش و پرورش استان گفت: نه تنها از انتقادات شما دانش آموزان ناراحت نمی شویم، بلکه درخواست داریم این جلسات بصورت مستمر برگزار شود و انشاءالله مطالب گفته شده را پیگیری خواهیم کرد.

در پایان نیز از دو نفر از دانش آموزان جدید، و سابق، قرارگاه ملی تقدیر و هدایایی به آنها تقدیم شد.