حجت الاسلام ساعدی از برگزاری دوره تابستانه مدیران فردا خبر داد

حجت الاسلام ساعدی از برگزاری دوره تابستانه مدیران فردا خبر داد
تیر 25, 1399
321 بازدید

حجت الاسلام میلاد ساعدی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان اهواز، در گفت و گو با روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، از برگزاری […]

حجت الاسلام میلاد ساعدی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان اهواز، در گفت و گو با روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، از برگزاری دوره تابستانه مدیران فردا (با موضوعات اخلاقی – مهارتی – تشکیلاتی) برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم خبر داد و گفت: این دوره از اول مردادماه آغاز و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

ایشان با بیان اینکه از اساتید خوبی استفاده خواهیم کرد، اظهار داشت: که در بخش اخلاقی از اساتید برجسته استان، در بخش تشکیلاتی و مهارتی از اساتید بومی اتحادیه استفاده خواهد شد.
حجت الاسلام ساعدی با بیان اینکه کلاس ها بصورت مجازی برگزار خواهد شد، افزود: شرایط و امکانات لازم برای برگزاری دوره بصورت مجازی آماده و مهیا شده است، و امیدواریم بتوانیم دوره ای خوب و با کیفیت داشته باشیم.
دبیر برگزاری دوره تابستانه مدیران فردا در پایان با بیان اینکه کلاس مهارتی در دوبخش تدوین موبایلی و آفیس برگزار خواهد شد از همه دانش آموزان متوسطه اول و دوم جهت حضور در این دوره دعوت کردند.

برچسب‌ها:, , , , , ,