حجت الاسلام محمد عرب از برگزاری پویش ها و طرح های دانش آموزی مجازی در روز قدس خبر داد

حجت الاسلام محمد عرب از برگزاری پویش ها و طرح های دانش آموزی مجازی در روز قدس خبر داد
اردیبهشت 16, 1400
227 بازدید

حجت الاسلام محمد عرب، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان ضمن قبولی طاعات و عبادات روزه داران و تبریک فرارسیدن روز قدس، پیرامون اهمیت روز جهانی قدس […]

حجت الاسلام محمد عرب، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان ضمن قبولی طاعات و عبادات روزه داران و تبریک فرارسیدن روز قدس، پیرامون اهمیت روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله وسلم) حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده فلسطین است.
حجت الاسلام محمد عرب افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همیشه پیشرو در مسئله استکبارستیزی بوده است، و دانش آموزان همه ساله با حضور پر شور خود در این راهپیمایی مشتی محکم بر دهان دشمنان می کوبیده اند.
ایشان در ادامه، و پیرامون برنامه های اتحادیه دانش آموزان در روز جهانی قدس، گفت: امسال نیز با توجه به وضعیت قرمز کرونایی و ممنوعیت برگزاری تجمعات چند پویش دانش آموزی برگزار خواهد شد.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ادامه داد: اولین پویش، پویش هر دانش آموز یک دلیل نفرت از رژیم کودک کش می باشد که دانش آموزان دلیل نفرت خود از اسرائیل را برای بصورت کلیپ و یا عکس نوشت برای دبیرخانه ارسال میکنند.
ایشان پیرامون دیگر برنامه های این تشکل افزود: دومین پویش، چالش سطل آب می باشد به این صورت که در آن دانش آموزان با خاک، شن و یا مواردی از این دست، ستاره پرچم اسرائیل را روی زمین ترسیم می کنند و سپس با ریختن آب آن را از زمین پاک می ¬کنند.
حجت الاسلام محمد عرب پیرامون پویش و چالش سوم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در روز قدس افزود: آخرین برنامه در قالب ویژه برنامه جشنواره رسانش به مناسبت ماه مبارک رمضان و روز قدس و از آنجایی که فعالیت هنری و تولید محتوا اهمیت بسیاری دارد، در نظر است تولید پادکست صوتی و کلیپ تصویری با موضوع روز قدس و فلسطین توسط دانش آموزان صورت گیرد و افراد برتر مورد تقدیر قرار گرفته و جایزه دریافت نمایند.

ایشان در پایان افزودند: با توجه به اینکه موارد چنینی علاوه بر انتقال حس مبارزه با رژیم صهیونیستی و ایمان بیشتر به نظام جمهوری اسلامی، جذابیت بالایی برای دانش ¬آموزان به همراه دارد، این چالش‌ها در نظر گرفته شده است.

برچسب‌ها:, , , , , ,