دبیرخانه و ستاد بزرگداشت نوجوان فداکار خوزستانی، شهید علی لندی با حضور متولیان تعلیم و تربیت خوزستان تشکیل شد.

دبیرخانه و ستاد بزرگداشت نوجوان فداکار خوزستانی، شهید علی لندی با حضور متولیان تعلیم و تربیت خوزستان تشکیل شد.
مهر 16, 1400
74 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، دبیرخانه و ستاد بزرگداشت نوجوان فداکار خوزستانی، شهید علی لندی با حضور متولیان تعلیم و تربیت خوزستان تشکیل […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، دبیرخانه و ستاد بزرگداشت نوجوان فداکار خوزستانی، شهید علی لندی با حضور متولیان تعلیم و تربیت خوزستان تشکیل شد.

حجت الاسلام دکتر محمد عرب مسؤل اتحادیه دانش آموزان استان خوزستان از تشکیل ستاد بزرگداشت نوجوان فداکار خوزستانی و برنامه ریزی جهت برگزاری اولین یادواره ملی، شهید علی لندی این دانش آموز شهید دهه هشتادی خبر داد.

در حاشیه نشست کارگروه ستاد بزرگداشت شهید علی لندی حجت الاسلام محمد عرب گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند این نوجوان فداکار خودش را در تاریخ جاودانه کرد و ما اهالی تعلیم و تربيت باید کاری کنیم که نام و یاد و منش و روحیه علی لندی برای همیشه در ذهن ها بماند؛ و دانش آموزانی همچون او تربيت کنیم.

ایشان پیرامون برگزاری یادواره این شهید افزود: تاثیر این یادواره باید در مدارس باشد و برای دانش آموزان باشد و با فراخوان جهت تشکیل گروه های سرود، جشنواره های فرهنگی ورزشی، و نوشتن مقالات حول محور شخصیت این دانش آموز و روحیه در دو بخش دانش آموزی و همکاران فرهنگی تاکید نمود‌.

در این جلسه مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان و معاونین ایشان، مسؤلین بسيج دانش آموزی؛ شورای دانش آموزی و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز حضور داشتند.