دعوت حجت الاسلام محمد عرب جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت حجت الاسلام محمد عرب جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
بهمن 21, 1398
447 بازدید

مدیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان با ارسال پیامی از دانش آموزان، انقلابیون و عموم مردم خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کردند. […]

مدیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان با ارسال پیامی از دانش آموزان، انقلابیون و عموم مردم خوزستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان ، در پیام حجت الاسلام محمد عرب آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ (احقاف، ۱۳).

در چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و پانهادن به گام دوم انقلاب، شاهد آثار و برکات این انقلاب بزرگ در اقصی نقاط جهان هستیم. حرکتی که با بنیان‌گذاری امام خمینی (ره) به پشتیبانی ملت ایران آغاز شد و به رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه یافت، نام ایران اسلامی را نه تنها در بین مسلمانان بلکه در میان همه مردم آزاده جهان قرین مفاهیم بزرگی چون عدالت‌خواهی و استکبارستیزی کرده است.

خدای متعال را سپاسگزاریم که با تمام تلاش‌هایی که دشمن برای نابود کردن این انقلاب انجام میدهد، به گفته رهبر عزیزتر از جانمان این اتفاقات فقط نشان دهنده این است که انقلاب زنده است و خون قاسم‌ها خود گواه بر این مطلب می باشد، آنانی که می خواهند از پیشرفت این حرکت جلوگیری کنند، مردان ما را به شهادت می رسانند، قافل از اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی ‌ها بسیار قدرتمندتر از سردار سلیمانی‌ها هستند.

امروز در حالی که چهل و یکمین سال حیات انقلاب را گرامی می داریم که این ایام با شهادت سردار شجاع مان، حاج قاسم سلیمانی مقارن شده است و این مسئله عزم مردم شهید پرور ایران اسلامی را برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و تجدید بیعت با آرمان های حضرت امام راحل(ره)، شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم دوچندان میکند.

اینجانب از دانش آموزان عزیز، دوستداران حاج قاسم سلیمانی و تمامی آحاد جامعه دعوت می کنم تا با حضور آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حماسه دیگری را در آستانه چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی رقم بزنند.

محمد عرب
مدیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان

برچسب‌ها:, , , , ,