دوره آموزشی طلایه داران فردا، در خوزستان برگزار می شود

دوره آموزشی طلایه داران فردا، در خوزستان برگزار می شود
آبان 3, 1400
78 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، حجت الاسلام محمد عرب از برگزاری بیست و یکمین دوره آموزشی و تربیتی اردوی طلایه‌داران فردا خبر داد و […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، حجت الاسلام محمد عرب از برگزاری بیست و یکمین دوره آموزشی و تربیتی اردوی طلایه‌داران فردا خبر داد و گفت: در این دوره دانش‌آموزان علاوه بر آشنایی با اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، فعالیت‌های تشکیلاتی، برنامه‌های محوری با مهارت‌هایی تقویت فن‌بیان دانش‌آموزان، آداب معاشرت، نظم و برنامه‌ریزی شخصی و تشکیلاتی، مهارت‌های خلاقیت و شخصیت‌شناسی را تمرین می‌کنند.

مسئول اتحادیه دانش آموزان استان خوزستان گفت: دوره آموزشی طلایه داران فردا به منظور ایجاد آمادگی لازم در ابعاد مختلف مهارتی، تشکیلاتی و معرفتی برگزار می شود.
ایشان همچنین افزودند: به منظور اجرای اردوی طلایه داران فردا امسال و با توجه به وضعیت بهداشتی کشور متاسفانه امکان برگزاری دوره حضوری طلایه داران فردا میسر نشد.
اما محتوایی با کیفیت، جذاب و مفید، در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.
حجت الاسلام محمد عرب با بیان اینکه در این دوره ۳۰۰ دانش آموز منتخب مدارس استان حضور دارند افزود: این دوره در یک فرآیند توسط مربیان اتحادیه انجمن اسلامی، در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. محتوای ارائه شده دارای یک سناریو در ارائه آموزش ها می باشد و نقطه ای برای آغاز و نقطه ای برای پایان دارد.
این دوره با هدف حضور فعال و منسجم مسئولان انجمن های اسلامی دانش آموزان دایر می شود.