مادر شهیدان فرجوانی میهمان دختران انجمنی در روز ۱۳ آبان

مادر شهیدان فرجوانی میهمان دختران انجمنی در روز ۱۳ آبان
آبان 13, 1399
562 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، همزمان با هفته وحدت و روز دانش آموز و تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان جشن مجازی […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، همزمان با هفته وحدت و روز دانش آموز و تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان جشن مجازی با حضور مهمان ویژه سرکار خانم بانو عصمت احمدیان مادر شهیدان فرجوانی در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

در ابتدا و پس از قرائت کلام نورانی قرآن، گزارشی از فعالیت های اتحادیه انجمن اسلامی خواهران توسط دانش آموز قرارگاه ملی سرکار خانم زهرا سبزیان ارائه شد.

در ادامه خانم فرجوانی در نشست صمیمانه با دانش‌آموزان به گفتگو پرداختند.

ایشان از خاطرات و فعالیت‌های فرهنگی خود در دوران دفاع مقدس و انقلاب با دانش آموزان به گفتگو پرداختند.

سپس افزودند: دانش‌آموزان سعی کنید که مطیع امر ولایت فقیه حضرت آیت الله خامنه ای باشید تا در این دوران پر خطا و پر فتنه مسیر را گم نکنید.

ایشان در پایان از دانش‌آموزان دعوت کردند تا به حسینیه شهیدان فرجوانی مراجعه کرده و در فعالیت‌های فرهنگی و کارآفرینی که در آنجا آموزش داده می‌شود شرکت کرده و حرفه‌ای را یاد گرفته و بتواند به شکوفایی اقتصاد مملکت کمک کنند.

در پایان برنامه نیز مسابقه، اهداء جوایز و سرگرمی های طنز جذابی برای دانش آموزان اجرا شد، همچنین کلیپ های سرود و دیدار رهبری در سالهای گذشته برای دانش آموزان پخش شد.

لازم به ذکر است این برنامه با حضور تعداد کمی از دختران انجمنی با رعایت پروتکل های بهداشتی، و همچنین بصورت آنلاین از طریق فضای مجازی برگزار گردید.

گزارش از خانم زهراا سبزیان مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,