نشست برخط اعضای قرارگاه ملی دختران

نشست برخط اعضای قرارگاه ملی دختران
مرداد 7, 1399
631 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، نشست مجازی مسئول اتحادیه استان حجت الاسلام و المسلمین محمد عرب و معاونت خواهران استان سرکار خانم ر‌زاز […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، نشست مجازی مسئول اتحادیه استان حجت الاسلام و المسلمین محمد عرب و معاونت خواهران استان سرکار خانم ر‌زاز با دانش آموزان قرارگاه‌ملی و منتخب قرارگاه استانی برگزار شد.

در این نشست خانم معصومه کی شمس (عضو قرارگاه ملی) بعنوان دبیر جلسه و مجری برنامه از شهرستان ایذه و خانم اسما رشیدی (عضو قرارگاه ملی) از شهرستان امیدیه به بیان گزارشات عملکرد قرارگاه ‌ملی و استانی دختران در ماه های گذشته پرداختند و همچنین پیشنهادات برنامه‌های عید غدیر و ماه‌ محرم توسط خانم شیلا شریفات از شهرستان امیدیه شرح داده شد.

طی این گفتگو و به درخواست دانش‌آموزان جلسه‌ای دیگر در هفته‌ی آینده جهت ارائه دغدغه های دانش‌آموزان باحضور مسؤل استان در نظر گرفته شد.

از سوی دیگه مسؤل اتحادیه استان حجت الاسلام و المسلمین محمد عرب، با ترسیم توانمندی های  دانش آموزان، از انگیزه بالای انقلابی که در اعضای قرارگاه ملی و استانی بود تقدیر و تشکر کردند، همچنین ایشان هدایایی برای حاضرین درجلسه در نظر گرفتند که ان شالله به مناسبت عید غدیر به آنها اهدا خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,