نشست رأی اولی ها با نماینده ولی فقیه در استان

نشست رأی اولی ها با نماینده ولی فقیه در استان
خرداد 27, 1400
53 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، با توجه ضرورت حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰، دانش آموزان رای اولی با نماینده ولی فقیه در استان […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، با توجه ضرورت حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰، دانش آموزان رای اولی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.

🔰 حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد در اجتماع رأی اولی های خوزستان با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: در آستانه انتخابات بسیار سرنوشت ساز قرار گرفته‌ایم که الحمدالله مردم در تمام صحنه‌های انقلاب هرکجا احساس نیاز حضور پیدا کنند، حاضر شده‌اند.

🔻 وی با اشاره به تلاش دشمن برای عدم یا کاهش حضور مردم پای صندوق‌های رأی، بیان کرد: اگر به دنبال این هستیم که بخش، روستا، شهر، روستا و ایران اسلامی به قله‌های ترقی راه پیدا کند باید در این انتخابات شرکت کنیم.

🔻 نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان این‌که اولین مطالبه درخصوص انتخابات ریاست جمهوری، حضور حداکثری است، ادامه داد: دومین مطالبه نیز تلاش برای رأی دادن به فرد اصلح است که در این خصوص شاخصه‌هایی وجود دارد. خواهش بنده این است که مردم به شعارهای صرف توجه نکنند بلکه عملکرد افراد و مشورت با نخبگان قابل اعتماد بسیار مهم می‌باشد.

🔻 حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد عنوان کرد: کاندیدای ریاست جمهوری که تنها شعار دادند، دروغ گفتند، تهمت زدند و افترا بستند طبیعتا اینها نمی توانند به عنوان یک فرد مورد اعتماد مردم قرار گیرند و رأی مردم را به خود اختصاص دهند. خلاصه حرف بنده است که تلاش برای حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح که بتواند مشکلات کشور را حل کند.