نشست صمیمانه کادر و مسئولین اتحادیه با مدیرکل آموزش و پرورش استان

نشست صمیمانه کادر و مسئولین اتحادیه با مدیرکل آموزش و پرورش استان
مهر 24, 1399
544 بازدید

دیدار صمیمانه مسئولین جدید الانتصاب شهرستانهای اتحادیه استان با حضور حجت‌الاسلام محمد عرب مسئول اتحادیه استان و آقای مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

دیدار صمیمانه مسئولین جدید الانتصاب شهرستانهای اتحادیه دانش آموزان استان خوزستان با حضور حجت‌الاسلام محمد عرب مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان و آقای مودت مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

در این جلسه مسؤلین محترم شهرستانی نکاتی پیرامون مشکلات و مسائل مدارس استان و همچنین همکاری و ارتباط بیشتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها با مسؤلین اتحادیه به بحث و گفتگو گذاشته شد.

برخی از مسئولین شهرستانها نکات خود را پیرامون مسائل فرهنگی و اموزشی در مدارس مطرح کردند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام محمد عرب مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان خوزستان با اشاره به همکاری این اتحادیه با آموزش و پرورش گفت:  اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان همواره با هدف ارتقای سطح معنوی و علمی دانش‌آموزان، به کمک آموزش و پرورش شتافته است.

و تفاهم نامه های همکاری در حوزه‌های دانش آموزی نیز با ادارات آموزش و پرورش و بویژه مدیرکل محترم انجام داده است.

در ادامه آقای مودت مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با تاکید بر نقش بی‌بدیل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در تربیت نسلی باسواد و کارآمد اظهار داشت: مسئله اصلی آموزش و پرورش ارتقا سطح فرهنگی و علمی و نیز پرورش نیروی مفید برای جامعه است.

وی با بیان اینکه برای وضعیت فرهنگی در مدارس باید فکر تازه‌ای شود، افزود: انجمنهای اسلامی مدارس می‌توانند پیشگام آموزش مبانی و مهارتهای فرهنگی در میان دانش‌آموزان باشند.
مودت گفت: قول میدهیم که امکانات لازم را برا انجمن های مدارس فراهم کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ضمن پذیرفتن برخی مشکلات انجمن‌های اسلامی در مدارس عنوان داشت: بخش‌نامه‌هایی تنظیم میکنیم تا دستگاه‌های اداری و مدارس مختلف امکانات لازم جهت فعالیت‌های بهتر انجمن‌های اسلامی را فراهم کنند.

مودت در ادامه، افزایش سطح علمی و درسی دانش‌آموزان را لازم و ضروری دانست و گفت: تمایل داریم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ما را در این زمینه یاری رساند.

وی در پایان گفت: نرم‌افزار شاد جهش بزرگی در سیستم آموزش مجازی کشور بود و هم‌اکنون نیز در استان خوزستان درحال تکمیل است.

در پایان این نشست نیز احکام مسئولین جدید انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در برخی شهرستان‌های استان خوزستان به آنها اعطا شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,