یادواره شهدای شهرستان ایذه

یادواره شهدای شهرستان ایذه
مرداد 5, 1399
624 بازدید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، یادواره شهدای شهرستان ایذه بصورت مجازی و در فضای مدرسه پروین اعتصامی برگزار گردید. مسئول اتحادیه دانش آموزان […]

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان، یادواره شهدای شهرستان ایذه بصورت مجازی و در فضای مدرسه پروین اعتصامی برگزار گردید.

مسئول اتحادیه دانش آموزان شهرستان ایذه اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا آشنایی با طرز فکر شهدا است، اگر این فرهنگ نهادینه شود جامعه را به سعادت و کمال می رساند.

حسین احمدی ضمن تشکر از امام جمعه شهرستان ایذه جناب حجت الاسلام موسوی بیان کرد: از ماه ها در تلاش جهت برگزاری یادواره ای با شکوه و با حضور دانش آموزان انقلابی شهرستان ایذه بودیم که متاسفانه به دلیل شرایط موجود و درگیری با ویروس منحوس کرونا تصمیم گرفتیم مراسم را بصورت مجازی برگزار کنیم.

وی افزود: شهدا مسئولیت پذیر بودن و خالصانه در راه آرمان های انقلاب جان خود را تقدیم کردند و همواره کار آنها برای رضای خدا بود و هیچ وقت از خدمت به مردم خسته نمی شدند.

وی در پایان بیان کرد: از کسانی که در برگزاری این یادواره با ما همکاری داشتند، از جمله اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه ، مدیریت مدرسه پروین اعتصامی، معاونت فرهنگی سپاه شهرستان ایذه و دانش آموزان همیشه در صحنه اتحادیه تقدیر و تشکر میکنم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,