کسب مقام سوم دهمین جشنواره مدرسه انقلاب توسط مدرسه نمونه دولتی الهادی شهرستان شوشتر

کسب مقام سوم دهمین جشنواره مدرسه انقلاب توسط مدرسه نمونه دولتی الهادی شهرستان شوشتر
خرداد 11, 1401
287 بازدید

به گزارش روابط عمومی انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان:مدرسه نمونه دولتی الهادی شوشتر مقام سوم کشوری جشنواره مدرسه انقلاب را کسب کرد.   حجت الاسلام اسکندری مسئول اتحادیه […]

به گزارش روابط عمومی انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان:مدرسه نمونه دولتی الهادی شوشتر مقام سوم کشوری جشنواره مدرسه انقلاب را کسب کرد.

 

حجت الاسلام اسکندری مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان ضمن عرض تبریک گفت:در ایام دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشنواره مدرسه انقلاب در سطح مدارس استان برگزار شد و بعد از ارزیابی و مرحله داوری و با اعلام نتایج مدرسه نمونه دولتی الهادی مقام سوم را کسب کرد.

 

همچنین ایمان اسکندری گفت:مدرسه نمونه دولتی شهرستان الهادی با کسب این مقام  مایه ی افتخاری برای اتحادیه های انجمن اسلامی استان خوزستان و مخصوصا دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان شوشتر شد و الحمدالله دانش آموزان این مدرسه توانستند بین هزاران مدرسه ای که جشنواره مدرسه  انقلاب در آن ها برگزار شد و با توجه به ایام کرونایی که پیش رو داشتیم و با همت و بصیرت و فعالیتشان ، پرچم را بر افراشته وفعالیت های دهه فجر را در ایام پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند و روایت گری کنند.

 

در انتها ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:شما به خوبی جهاد تبیین را در این ایام کرونایی با روایتگری انقلاب اسلامی در دهمین جشنواره مدرسه انقلاب برای دانش آموزان شرح دادید.

انتهای خبر/۳۱۳